Výhody bydlení

 

Zahrada

  • Máte děti, pejsky nebo prostě jen rádi přirodu? Kolem vily je prostorná zahrada, která v létě láká k posezení u grilu a v zimě se můžete i koulovat nebo postavit sněhuláka :).

 

Odpočinek

  • Máte rádi Prahu, ale když skončíte v práci, chcete si odpočinout v klidném prostředí? Pak je to ideální místo přímo pro vás. Žádný hluk z tramvají, žádný zápach z automobilů, žádní hluční kolemjdoucí.

 

Obchod, restaurace, školy, park

  • Vše je v dosahu pár minut. Mullerova vila a Břevnovský klášter pro milovníky památek, Ladronka a Obora Hvězda pro sportovní nadšence, výtečná restaurace Klášterní šenk a restaurace U staré cesty, kde vás vždycky mile přivítají. V blízkosti Billa, Maďarská restaurace, lékárna, cukrárna, kadeřnické služby ...

 

Pes nebo děti, problém? U nás ne!

  • U první Baterie se z "problému" stává radost. Pokud jste se kvůli milovaným členům rodiny (ať těmi malými, někdy ubrečenými :) nebo čtyřnohými) setkali v jiným pronájmech s odmítáním, přijďte se podívat na bydlení U první Baterie!

 

Fajn majitelé, příjemní sousedé

  • Jako současný nájemce mohu jen pochválit majitele domu, stejně jako příjemné sousedy v okolí. Zažijete tu příjemnou atmosféru, která už se v Praze jen tak "nenosí".

 

Doprava

  • Na tramvaj Baterie dojdete za cca 4 min, tedy pokud nenosíte jehlové podpatky :). Za 5 min se dostanete jak na metro Hradčanská, tak na metro Dejvická. Do centra dojedete do 20 min.

 

Parkování

  • Bezproblémové přímo před domem. Po domluvě s majitelem bude možné využít garáž nebo místo před garáží.

 

Neplatíte provizi

  • Neplaťte zbytečně realitní kanceláři, když si můžete byt pronajmout od přímého majitele.

Zaujala Vás nabídka? Napište nám!

Koho do pronájmu hledáme?

Vítán je každý (rodiny, studenti, páry i jiné spolubydlení), kdo ocení bydlení v klidné části Prahy.

Stará vila neuspokojí ty, kteří hledají luxus, ale ty, kteří ocení praktické bydlení, velké místnosti, přírodu a férové majitele.

Seriózní chování je zapotřebí z obou stran, proto by měl nový nájemce nést sám zodpovědnost za spotřebované služby a příjemné prostředí kolem sebe.